מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

אודות

חברת אור ניקיון עוסקת במתן שירותי ניקיון ולוגיסטיקה למשרדים למגזר העסקי והפרטי, את תחילת דרכה בתחום עשתה החברה לפני למעלה מ-30 שנים. החברה מספקת שירותים של ניקיון משרדים, ניקיון דירות לפני ואחרי שיפוץ, ניקיון פוליש, ניקוי שטיחים ורהיטים. אנו נותנים ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, תוך שמירה על רמה קבועה - אנו מספקים שירותים של ניקיון משרדים ודירות לגופים גדולים. חלק מאותם גופים הם לקוחות קבועים של חברת "אור ניקיון", וחלקם לקוחות מזדמנים אשר היו זקוקים לניקוי נקודתי בלבד. אנו מקבלים את כל סוגי הלקוחות, ומספקים שירות אישי לכל לקוח באשר הוא - לא חשוב אם הלקוח הזמין שירות של ניקיון משרדים או דירות באופן חד פעמי או באופן קבוע.

מוניטין של שנים בתחום

המוניטין של החברה גבוהה במיוחד, כאשר אנו מספקים כבר מעל ל-30 שנה שירות אמין ואיכותי בכל הקשור אל ניקיון משרדים, דירות ורהיטים. עד כה עבדנו עם גופים גדולים ומרשימים כמו: בנק דיסקונט, עיריית תל אביב, א.י.ה רואי חשבון, עורך דין הילה תירוש והרשימה ממשיכה לגדול עם השנים. כמובן שאנו עובדים על כל המגזרים, ולכן ישנם גם אלפי לקוחות פרטיים אשר קיבלו שירות איכותי מעובדי החברה שלנו - שמלווים את החברה כבר עשרות שנים כי צוות מנצח לא מחליפים.

אנחנו מנקים כל דבר!

אנו מספקים שירותי ניקיון משרדים, דירות ורהיטים ברמה הגבוהה ביותר בישראל, תוך שמירה על חדשנות ושינויים בכל הקשור אל טכניקות הניקיון והחומרים בהם החברה משתמשת. אנו עושים מידיי תקופה רענון, ומחדשים את כל המלאי של חומרי הניקיון וחידוש של המכשירים בהם אנו משתמשים. כי בסופו של דבר ניקיון משרדים מקצועי וניקיון דירות זה הבסיס לחיים טובים ונינוחים. אם גם אתם מאסת בחיפושים אחרי מנקה, אנו נסדר לכם צוות אשר יביא לכם את כל מה שאתם מחפשים - תוך שמירה על איכות עבודה גבוהה ויחסי אנוש טובים. אנו מאמינים כי לפני שאנו צריכים לבצע ניקיון משרדים או דירות, חשוב מאוד שהעובדים שלנו יהיו אחראיים - ויגיעו בזמן לכל מקום שבו הם נדרשים לספק שירות.

השירותים שלנו

השירותים אותם אנו מספקים מתפרשים על כל רחבי הארץ, לכן אם אינכם מצליחים למצוא חברה או מנקה ברמה גבוהה - אתם מזומנים לפנות אלינו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם ניקיון משרדים, דירות ורהיטים. אל תספקו בפחות מהטוב ביותר עבור העסק או הבית שלכם - כי ניסיון של 30 שנה ורזומה עשיר במיוחד לא תוכלו למצוא בכל מקום. עד כה עבדנו עם אלפי לקוחות שונים, שכל אחד מהם קיבל יחס אישי - בדיוק כפי שאנו מאמינים שאתם או כל לקוח חדש שלנו צריך לקבל. כי ניקיון משרדים, דירות ורהיטים מתחיל כבר מהפגישה הראשונה - בה אנו עושים היכרות עם הלקוח ומנסים להתאים לו שירות שיעמוד בכל צרכיו.