מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

אזורי השירות שלנו

שירותי ניקיון למשרד / ועסקים מקום עבודה נקי אסתטי ומזמין, מזמן יות הזדמניות עיסקיות והתיעלות עובדיו, כאן תוכלו למצוא בצד שמאל את אזורי השירות בהם אנו פועלים, חברתנו בהחלט מקיפה את כל רחבי הארץ - עיינו ובחרו את אזורכם.

העבדות מדברות בעד עצמן:

במקום נקי ומטופח, תמצאו מוסר עבודה הרבה יותר מפותח ! ממקום עבודה שכזה, גם לא ממהרים ללכת הביתה...שלא נדבר על פגישות שמניבות הרבה יותר פירות כשמקיימים אותם במקום אסתטי ונקי... כזה שיכול להיות כבר מהיום גם לך. זאת הסיבה שבחברת אור ניקיון לא תמצאו ניקיון רגיל של שטיפה וניקוי מרצפות, אנחנו יודעים שאתם מחפשים משהו ש"יחיה" את העסק ,המשרד או האירגון ויגרום לשיפור מראה ואוירה ובסופו של דהר יוביל לתהליכי התיעלות .

נשמע יקר נכון? אז זהו שלא!

את שרותי הניקיון האיכותיים הללו תוכלו לקבל במחירים נוחים ולהנות מטובי המומחים שלנו באור ניקיון , אנחנו פשוט נשמח לגרום לכם להרגיש שהבחירה בנו , היתה רעיון מבריק , שיבריק לכם הכל. אנו נדאג שכבר בצעד הראשון שתפסעו אל עבר מקום העבודה שלכם, תרגישו שהגעתם למקום בו הכי נעים לעבוד.

הדרכים לכך מגונות וכוללת:

1. שירותי ניקיון פרקטים - באור ניקיון נבצע ניקוי יבש ואפקטבי לפרקט ונחזיר לו את המראה המבריק . כמו כן נעניק לו עמידות חדשה גבוהה יותר .

2. שירותי ניקיון שטחים וריפודים - באור ניקיון מבצעים ניקיון עמוק של כל סוגי השטיחים והריפודים בשיטות מתקדמות ובחומרים איכותיים,שיבטיחו שהשטיח והספה באמת יהיו נקיים משאריות מזון , קרדיות אבק הגרמות לאלרגיה ועוד....

3. פוליש ווקס והברקה קריסטלית - טיפול לריצפה , היוצר אפקט מבריק ונקי ושומר על המרצפות מפני שחיקה . קיים מגוון רחב של סוגי פוליש ולנו באור ניקיון ניסיון ומומחיות בחידוש והברקת מרצפות .

4. ליטוש אבן ושיש חידוש מרצפות - ליטוש אבן דורש מומחיות.  אנו באור ניקיון מומחים בכל סוגי הליטושים ונדאג להחזיר לריצפה שלכם את המראה החלק והאחיד .

5. ניקיון לאחר שיפוץ - מבנים וכמובן ניקיון מוסדות חינוך

6. סילר - שיכבת הגנה אותמת שתדאג לשמור את הריצפה כחדשה.