מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

אחזקת מבנים

חברת אור ניקיון מתמחה במתן שירותי ניקיון ואחזקה מקיפים של בניינים,מבנים, פרוייקטים למגורים ובנייניים מפוארים.

 

יתרונותינו בתחום ניקיון, אחזקת מבנים, חדרי מדרגות, ושטחים משותפים רבים וייחודיים ועל כולם תוכלו לקבל מושג רחב ומאיר עיניים באתר זה. 

 

בנוסף תמצאו באתרנו עצות וטיפים שימושיים של אחזקת מבנים, חדרי מדרגות, ובניניים אחרים. 

בחלוף השנים הפכנו לעסק מוביל בהיקף וברמת שירותי ניקיון ואחזקה לפרוייקטים רבי בניינים בעלי מפרטים עשירים. 
נישה זאת בתחום ניקיון בתים משותפים, מבנים, חדרי מדרגות ובניינים היא המורכבת והמסובכת ביותר.
ההשקעה הרבה הנחישות והרצון להצליח בתחום זה הביאו אותנו להישגים מרשימים.
אנו מייחלים לפקרוייקטים בסדרי גודל משמעותיים על מנת להמחיש את שיש ביכולתנו לתרום ברמת ניקיון ואחזקה של פרוייקטים אלו. 

אחזקת מבנים

מקצועיות, שיטת עבודה, צוותים מיומנים ופיקוח מקצועי מניבים תוצאות מרשימות ביותר בפרוייקטים המקבלים שירותי ניקיון המסופקים על ידי חברת אור ניקיון.

ההתמודדות שלנו עם מגבלות התקציב הלכה והשתפרה ככול שהעמיקה הכרותנו עם המשימות בפניהם עמדנו. נציגויות ועד בית של פרוייקטים אילו מוזמנים ואף מן הראוי שיפנו אלינו ויעמדו על זכותם לקבל מאיתנו את שירותי ניקיון אלו גם הפרוייקט מתנהל על ידי גורם חיצוני. 

בתים משותפים הם רכוש יקר. וערכם נמדד בין היתר על פי מראם
 
אחזקת מבנים שוטפת ברמה גבוהה של חדרי מדרגות וכלל שטחי בתים משותפים דורשת מיומנויות רבות: כח אדם שהוכשר למטרה זו, ידע מעמיק בתחום אחזקת מבנים, שיטת עבודה, והתמודדות עם תקציב אחזקת מבנים ביחס למילוי המשימה ברמה גבוהה תוך הקפדה על טיפול סדיר בפרטים באביזרים ובחללים הרבים של בניינים, חדרי מדרגות ומבנים בני זמננו הינם רק חלק מהמיומנות הנדרשת על ידי חברת ניקיון בכדי לעמוד בציפיות הניקיון. 

אור ניקיון הינה חברה מיומנת אשר מקפידה על שמירת שיטת הניקיון שתוצאתה חדרי מדרגות נקיים למופת ובית משותף ששטחו נקי ומתוחזק למופת לשנים רבות.

חברת אחזקת מבנים אשר פוקדת את הבניין מספר פעמים בשבוע שומרת על סביבת מגורים נעימה ונקייה וכן על ערך דירות גבוה.

 

אחזקת מבנים

 

מי לא היה במצב של קניית דירה? כולנו נכון.. תמיד כאשר נכנסים לבניין שבו אנו רוצים לקנות דירה הדבר הראשון שמסתכלים הוא על ניקיון הביניין ותחזוקתו. בודקים האם הלובי מטופח, האם נעים להיכנס לבניין, הגינה, חדר המדרגות וכל דבר הקשור בבניין. כל בעל דירה מבין כיום כאשר אחזקת מבנים מתבצעת בצורה טובה ערך הדירות עולה.

 

אחזקת מבנים אינה מתבצעת מעצה וגם דיירי הבנין הרי לא יצאו לנקות את הבניין פעמיים או שלוש בשבוע. לכן ישנן חברות אחזקת מבנים שמטפלות בתחזוקת הבניין שלנו. חשוב לבחור חברה המתמחה בנושא אחזקת מבנים, נציג החברה מגיע לבניין ומציע תוכנית ניקיון שבועית לועד הבית הכוללת: ניקיון המדרגות, ריקון פחי אשפה, שטיפת הלובי, ועוד. 
ישנם חברות אחזקת מבנים המספקות בנוסף לנושא אחזקת המבנה עצמו גם שירותים אחרים כמו גינון, תיקוני חשמל, תיקוני אינסטלציה ועוד.

 

חברת שירותי ניקיון וכן אחזקת מבנים מחזיקה צוות עובדי ניקיון מנוסים בניקיון בנייני מגורים במיומנות רבה. חברת אחזקת מבנים מחזיקה חומרי ניקוי וציוד הדרוש לניקוי ולרוב הוא נשאר רכוש הביניין כל זה כלול בתשלום החודשי לחברת אחזקת מבנים שאותה אתם מעסיקים בבניינכם.

 

כיצד נבחר חברה לאחזקת המבנים שלנו?

 

בחירה והעסקה של חברת ניקיון לכלל הבניין היא החלטה משותפת הנקבעת לרוב על ידי ועד הבית, כאשר ועד הבית לא אוכף את נושא הניקיון בצורה מספקת יכול להיערם לכלוך רב ולגרום לבעיות תברואתיות בבניין כמו מכרסמים ומזיקים שונים. לעיתים אחת מדיירות הבניין מעוניינת לשטוף את חדרי המדרגות והלובי בתמורה לכמה עשרות או מאות שקלים. אך אין זה מספיק ומקצועי כמו חברת אחזקת מבנים שמכסה את כלל הבניין.

 

דיירים אשר מעוניינים לשמור על ערך הדירות בבניין חשוב להקפיד על חברת אחזקת מבנים אשר תפקוד את הבניין באופן שוטף בכדי שביום מין הימים כאשר נרצה למכור את הדירה הבניין יהיה מטופח ונעים לעין.

הקפדה על שימוש בשירותי אחזקת מבנים על ידי חברה מקצועית מבטיח בניין נקי ומטופח. תמיד טוב יותר לחיות באיזור נקי ומטופח, והדיירים כולם יכולים להינות מכך.
לטווח הרחוק היעזרות בחברת אחזקת מבנים מבטיחה שערך הדירה ישמר לזמן רב יותר.

 

רבים יודעים כי בלי חברת אחזקת מבנים או תחזוקה נכונה של המבנה נגרם בזמן הארוך נזק רב לבניין, באם תקלות שונות בבניין או אשפה רבה בבניין, אילו גורמים לירידת ערך הבניין בכלל והדירות בפרט. בעקבות כך רבים מועדי הבתים פונים לחברות אחזקת מבנים המתמחות בנושא ומספקות שירותי אחזקה שונים לבניין.

 

פניתם לחברת אחזקת מבנים, מה החברה צריכה לספק לכם ?

 

חברת אחזקת מבנים בעצם מאגדת מספר שירותים תחת חברה אחת, במקום שועד הבית יפנה לחשמלאי לבעיות חשמל, אינסטלטור לבעיות אינסטלציה וכו' חברת אחזקת מבנים מטפלת בכל בעיות הבניין.

חשמל - בחברת אחזקת מבנים עובדים חשמלאים מוסמכים הדואגים לכלל עבודת החשמל ותשתית החשמל בבניין כולל החלפת נורות, בדיקת לוח החשמל וכו'.

ניקיון - כל חברת אחזקת מבנים באשר היא מחזיקה מנקים מקצועיים המגיעים לבניין על בסיס תוכנית ניקיון מסודרת. ניקיון המבנה כולל חומרי ניקוי ושימוש במכונות מיוחדות כגון מכונת פוליש או ווקס.
אינסטלציה - חברת אחזקת מבנים מעסיקה אינסטלטורים מומחים הדואגים לכלל הטיפולים השוטפים הקשורים לתשתית המים בבניין, תיקוני צנרת, ביוב וכו'...

בנוסף לאחזקה השוטפת של הבניין חברת האחזקה דואגת לטיפולים תקופתיים כמו הדברה, פוליש, גינון ועוד...
כמו כן ישנם חברות אחזקת מבנים הדואגות לגביית כספים מהדיירם ומתן דוח אחזקה מפורט על כל הוצאות טיפולי הבניין.

 

אחזקת המבנה על ידי ועד הבית

 

בקביעת ההחלטה האם ועד הבית יכול לתחזק את המבנה לבדו יש לקחת בחשבון מספר קטגוריות ולראות האם ביכולתו לעמוד במטלות הנידרשות.
אחזקת מבנה דורשת לפחות 20 שעות שבועיות - קניית חומרי ניקוי, גביית כספים, מציאת אנשי מקצוע כמו אינסטלטורים, מנקים, גננים וכו' תשלומים לרשויות - ארנונה מיסים ועוד..
התעסקות עם השכנים דורשת סבלנות רבה וזמן רב שכן תמיד ישנם אותם שכנים שמאחרים בתשלום או לא מרוצים מתחזוקת הבניין לא משנה כמה טוב הבניין מתוחזק.

לסיכום, כאשר תחזוקת המבנה נעשת בצורה הטובה ביותר על ידי מקצוענים המתעסקים אך ורק בזה כאשר ועד הבית לוקח על עצמו את האחריות הוא לא מתעסק רק בזה אלה גם בחייו הפרטיים, לכן בכל הקשור בנושא אחזקת מבנים תנו למקצוענים לעשות זאת ופנו לחברת אחזקת מבנים.