מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

הכירו את הגרניק

הכירו את הגרניק

הודעה לכל בעלי העסקים – הכירו את הגרניק

מבלי להקדים ולהרחיב יותר מדיי, אם הנכם קוראים מאמר זה סימן שאתם נמנים בין האנשים הבאים: שמעתם על גרניק אבל אתם רוצים לשמוע עוד פרטים, אתם יודעים מה זה גרניק ואתם מחפשים אחר רכישת אחד כזה, או שפשוט אתם לא יודע מה זה גרניק ולמה זה מיועד. במידה ואתם נמנים עם הקטגוריה האחרונה, קודם כל נספר לכם שגרניק זה מכונת שטיפה בלחץ מים. אנו מקווים שכבר נגולה אבן מלבכם, כעת כאשר אתם יודעים את הפירוט של "גרניק". באשר לסוגים של המכונה, לייעודים שלה, וכן הלאה – נפרט מיד.

 

למה אני צריך גרניק? ובכן, זה מאוד תלוי בעיסוק שלך. אם הנך בעל בית מלאכה, או אחראי תפעול ולוגיסטיקה במפעל או חברה גדולה, סביר להניח שיהיה לך עניין רב בגרניק. אם הנך בעל חברת ניקיון, וברשותך לקוחות גדולים אשר דורשים ניקיון ואחזקת מבנה, כמו מפעלים, מוסכים, בתי מלאכה, מועדונים וכן הלאה, גם לך יהיה עניין רב בגרניק. אולם, גם לאדם פרטי אשר ביקש רק לנקות בצורה יסודית את דירתו, או את ביתו הפרטי ובפרט את החנייה עשוי גם הוא להתעניין בגרניק, אך גרניק מסוג אחר.

 

גרניק לשטיפה בלחץ מים חמים – הגרניק המדובר הנ"ל הוא גדול במיוחד, ואף יקר מאוד לרכישה. את הגרניק הזה ירכשו אותם אנשים בעלי חברות ניקיון, או כל אחד אשר באחריותו ניקיון מפעל, בית מלאכה, ומקומות גדולים נוספים. מכונות הגרניק הללו משמשות בעיקר לצורך הורדת כתמים קשים במיוחד, ולכלוך כבד וזאת באמצעות קיטור בלחץ מים גבוה. בנוסף, מכונות אלו מתאימות למשטחים גדולים ומכאן שיזרזו את תהליך הניקיון. יש לציין כי מכונה זאת בעלת האופציה לשטיפה בלחץ מים קרים גם כן.

 

גרניק לשטיפה בלחץ מים קרים – אין ספק כי ניקיון הבית שלכם חשוב לא פחות מניקיון מקום עבודתכם. מכונות הגרניק בלחץ מים קרים משמשות בעיקר לניקיון יסודי של בתים, רכבים, משרדים, והן זולות באופן ניכר ממכונות גרניק בלחץ מים חמים. נוסף על כן, הגרניק בלחץ מים קטנים קטנה בהרבה, ודומה בצורתה ובגודלה לשואב אבק ביתי.

 

גדלים, מספרים, וחלקים – רוב מכונות הגרניק בעלות מרכב דומה, ובאופן כללי ניתן לומר כי רובן כוללות אקדח לחץ ושתי דיזות (קנים להתזה) – אחת לצורך הגברת הלחץ והשניה לצורך פיזורו. אולם, כל גרניק בעל אורך דיזות שונה, גודל כללי שונה וכן הלאה. הפרמטר המרכזי בגרניק הוא עוצמת לחץ המים, המסומן ב-"BAR". כאן חשוב מאוד הייעוד של הגרניק אשר אותו אתם עתידים לרכוש, שכן לחץ מים נמוך לא יתאים לצרכים תעשייתיים, ולחץ מים חזק מדיי יהיה מיותר בבית פרטי, ובנוסף שלא יהיה לכם לבטח היכן לאחסן גרניק גדול מסוג זה. לשימוש ביתי נבחר גרניק בעל הספק עבודה של 100-150 בר (BAR), ואולם לצורך תעשייתי נרצה ממכונה בעלת כוח של 200-250 בר.