מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

הרחקת יונים

הרחקת יונים

שיטות להרחקת יונים

 

ידוע לנו כי יונים מביאות איתם לכלוך, חיידקים ומחלות.

ואוהבות להתגורר לצד בני האדם, ליד חלונות, ליד מרפסות וגגות.

אבל לפעמים היונים הופכות למטרד נוראי, אז מה עלינו לעשות על מנת שיפסיקו להטריד אותנו?

 

ישנם מספר שיטות מקובלות להרחקת יונים, הנה כמה מהם:

 

דיסקים תלוים, דוקרנים וחסימות – הדרכים הפשוטות והעצמאיות להרחקת יונים.

יש שטוענים כי דיסק, כזה שאהבנו לשמוע בו מוזיקה פעם – תלוי על גבי חוט דיג יבריח את היונים, התנועה הסיבובית שלו והאור שמחזיק מהשמש הם הגורמים להרחקת היונה – לא בטוח שזה יעזור אבל שווה לנסות.

 

חסימות, למה אתם מתכוונים?

הרי יונים אוהבות לשבת במקומות שמזכירים להן את הבית שהלם, באמצעות בלוקים או עצים ניתן לחסום את המקומות האלו ולא יהיה להם מקום אחר, היונים מצאו להם בית אחר? הגיע הזמן לעבור לשיטה הבאה.

 

דוקרנים – אין איפה לשבת!

באמצעות פיזור של דוקרנים על המשטחים בהן היונים היו אוהבת לשבת כבר לא יהיה להם מקום, חסימה קצת פחות אסתטית ובהחלט נראת לעין, אבל לרוב עושה את העבודה.

 

רשתות אל חלד לחסימת יונים.

 

הפתרון האידאלי לבניינים הוא רשת נגד יונים, היונים פשוט לא יכולות להגיע אל החלונות ואל המרפסות, בבתים פרטיים זה קצת בעייתי, הרשתות האלו דקות ועשויות מברז מגלוון או מנירוסטה, ככה שלא מחלידות – דקות מאוד וחזקות כך שעין לא תמיד רואה אותם. עושה את העבודה בבניינים, אבל מה באשר לבתים הפרטים?

 

אז אתם שואלים, מה הקשר בין יונים וחברת ניקיון?

 

לפעמים קוראים לנו רבות לניקיון של בתים ואנו נתקלים בצואת יונים, לנקות את הצואה באמצעות קיטור וחומרי ניקיון זה לא בעיה, אבל אם  הבעיה חוזרת על עצמה שוב, זה כבר הופך למטרד.

לכן אנו ממליצים לחסום, לגרש ופשוט להעיף את היונים האלו מסביבת מגוריכם, זה לא נקי, זה לא בריא וזה לא יפסיק, יונים רק מתרחבות הן חיות בלהקות וקוראות לחברים שלהם לבוא, תופסות עוד פרייארים, מגדלות עוד צאצאים וגורמות ללכלך רב!

ניקיון קודם לכל, וכמובן שבריאותכם חשובה לא פחות, לכן אנו ממליצים לכם בחום, לפני שאתם קוראים לחברה לניקיון, טפלו בבעיה באמצעות גירוש היונים, אם לא הצלחתם לבדכם, אז ישנם חברות העוסקות בדרך כלל גם בהדברה, והם יכולות לסייע לכם לגרש את היונים, הרחקת יונים זה פשוט ולא יקר, ישנם מגוון רחב של טיפולים ביונים ואנו בטוחים שתצליחו להיפטר מהמטרד.