מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

איך לנקות את המשרד

איך לנקות את המשרד

איך לנקות את המשרד אחרי עבודה של אינסטלטור 24 שעות?

הפתעה!

בכל רגע נתון אתם עלולים לגלות, שישנה בעיית אינסטלציה במשרד שלכם. בין אם מדובר בסתימה בשירותים, זרימת מים עכורים מהברזים או כל בעיה אחרת במערכת המים, חשוב לפתור אותה בהקדם האפשרי על מנת שלא תוכל להמשיך להתפתח ולהחמיר.

 

יתרון וחיסרון

 

העובדה שלעתים יש צורך בשירות של אינסטלטור בכל שעה שהיא ובכל יום שהוא, ושהוא זמין לבצע עבודה זו היא יתרון וגם חיסרון. היתרון הוא שאינסטלטור, שעובד בכל שעות היממה, יכול לפתור לכם את הבעיה בדחיפות הדרושה ולעזור לכם לפתור את הבעיה לפני החמרתה. יחד עם זאת, ישנו גם חיסרון והוא, שעבודות אינסטלציה הן בדרך כלל מלכלכות ונדרשת עבודת ניקיון יסודית לאחר מכן.

אין ברירה

כאמור, לאחר שהאינסטלטור מסיים את עבודתו, יש לנקות את המקום שטופל מכל הלכלוך שהצטבר בצנרת. ברוב המקרים מדובר במים מהולים בלכלוך ממקורות שונים. אינסטלטור 24 שעות דורש גם ניקיון 24 שעות ולא ניתן להימנע מכך!

 

על מה לשים דגש?

 

בעת ניקיון אחרי ביקור של אינסטלטור, חשוב לשים לב לכל סביבת העבודה שלו. כלומר, אם התקלה הייתה בשירותים, חשוב לנקות את כל חדר השירותים כולל השירותים עצמם, הכיור, הרצפה וכך הלאה. כך גם לגבי הכיור במטבחון, ובעיקר בו, לחשוב לשים לב לכיור, השיש הארונות וכו'.

כמו כן, מומלץ לבדוק, אם נותר לכלוך גם מחוץ לחלל, בו נדרש התיקון. כלומר, לעתים האינסטלטור נאלץ לצאת מהחדר, בו מבוצע התיקון ואז נותרות עקבות נעליים, אשר גם אותן כדאי לנקות למניעת החלקה וגם, כמובן, לצורך הניקיון.

 

חשוב לזכור!

 

אמנם אינסטלטורים רבים משתדלים להשאיר אחריהם כמה שפחות לכלוך לאחר תיקון הבעיה המערכת המים המשרדית או הביתית, אך תפקידו של האינסטלטור הוא לתת שירות של אינסטלטור 24 שעות ולא לתת שירותי ניקיון! עבודת הניקיון לאחר ביקור האינסטלטור היא לא באחריותו, אלא באחריותכם.  

 

לא סיפור!

 

הניקיון אחרי עבודת אינסטלציה איינו סיפור גדול. בסך הכל יש לשטוף היטב את סביבת העבודה של האינסטלטור. העבודה הקשה יותר היא להקשיב היטב להוראותיו כיצד להימנע מהישנות התקלה והקפדה עליהן בעצמכם וכמובן, גם כל העובדים, שנמצאים במשרד ומשתמשים במערכת המים שלו באופן יום יומי.