מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

הצורך בהסרת שטיח מקיר לקיר לפני ניקוי

הצורך בהסרת שטיח מקיר לקיר  לפני ניקוי

שטיחים הם נפלאים במיוחד בחורף. הם יוצרים חמימות ואווירה ביתית גם במשרד. משרד שיש בו שטיחים מקיר לקיר או שטיחים בכלל נעים יותר לעובדים ואף ללקוחות המגיעים אליו. גם שטיחים בבית, במיוחד כאשר ישנם ילדים, תורמים לצבעוניות ולחמימות ומהווים פתרון מצוין בחורף כאשר הרצפה קרה וישיבה עליה מהווה מקור להצטננות. עם זאת, שטיח הוא חמים ונעים לא רק  עבורנו אלא גם עבור חיידקים ושאר יצורים מיקרוסקופיים ולכן זקוקים לניקוי לעיתים תכופות. גם שטיח מקיר לקיר דורש מדי תקופה ניקיון יסודי ולשם כך יש צורך להסירו. איך עושים זאת? האם ניתן לעשות זאת לבד?

 

הסרת שטיח מקיר לקיר- עסק למקצוענים

 

הסרת שטיח מקיר לקיר, בדומה להנחת השטיח ואפילו יותר מכך, היא פעולה המיועדת למקצוענים. שטיח מקיר לקיר דבוק היטב לרצפה ולכן בהסרה שאינה מקצועית ניתן לגרום נזקים כמו הוצאת רצפות או פאנלים ממקומם. לכן, כאשר פסח מגיע והצורך לניקיון יסודי, כולל הסרת שטיח מקיר לקיר, מדגדג לכם בין האצבעות, הזמינו בעל מקצוע מומחה אשר יבצע את העבודה מתחילתה ועד סופה כך שבסוף התהליך תקבלו רצפה מבריקה כמו חדשה.

 

איך עושים את זה?

 

גם מומחים בתחום מעידים כי הסרת שטיח מקיר לקיר היא מהפעולות המורכבות ביותר בענף הפוליש ודורשת ניסיון, כלים ותשומת לב מרובה. הסרת השטיח מתחילה בהסרת חלקו החיצוני- השטיח עצמו בזהירות ובעדינות. לאחר מכן יש להסיר את שכבת ההפרדה כמו ספוג או גומי עד לחשיפת הדבק. לאחר ניקוי האזור מכל השאריות מנקים את הדבק במכונת פוליש, ומסירים אותו גם מן הפאנלים. לאחר הסרת הדבק נעשה פוליש נוסף להסרת כתמי דבק וכתמים באופן כללי שנספגו ברצפה בזמן היותה מכוסה על ידי השטיח. לאחר ייבוש עוברים על הרצפה עם וקס להברקה ולאחר ייבושו עוברים פעם נוספת עם פוליש. אין ספק שזו פעולה מורכבת הדורשת זמן וריכוז בכל שלב ושלב.

 

איך למצוא את החברה המתאימה?

 

כאשר אתם מחפשים את בעל המקצוע שיבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר את הסרת השטיח ודאו כי מדובר בחברה בעלת ניסיון בתחום. זו צריכה להיות חברת פוליש אשר מנוסה בהסרת שטיחים מקיר לקיר. בקשו לראות עבודות- חברות רציניות יוכלו להראות לכם את תוצאת הסרת השטיח. כמובן השוו בין מחירי החברות השונות אך אל תתפתו לקבל את שירותיה של החברה הזולה ביותר- לרוב ישנה סיבה טובה לכך שהמחיר  זול באופן מוגזם. כאמור זו פעולה שדורשת ניסיון, רצינות ומקצועיות.