מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

טיפים לבחירת חברת ניקיון מקצועית

טיפים לבחירת חברת ניקיון מקצועית

טיפים לבחירת חברת ניקיון מקצועית

 

כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית אתם קונים לא רק ניקיון אלא גם ועבור רבים בעיקר - שקט וביטחון. הידיעה כי בכל עת שיידרש תוכלו להסתייע בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה ומציעה מגוון רחב של פתרונות ניקיון דירות ובתים ומאפשרת לכם לשמור על סביבת חיים, מגורים ועבודה נקייה, אסתטית והיגיינית.

 

להלן טיפים שעשויים לסייע לכם ולהקל עליכם בבחירת חברת ניקיון מקצועית:

 

 1. בקשו המלצות ממי שנהנים משירותיה של חברת הניקיון שמספקת להם שירות.

 

 1. ערכו סקר שוק גם לבירור מחיר. העדר חריגה קיצונית לכל כיוון- למעלה או למטה- עשויה להעיד על מקצועיותה ועל אמינותה של החברה.

 

 1. אם נדרש ניקיון בקומה גבוהה  בכלל וחלונות בפרט- ודאו כי ברשות החברה ציוד, אמצעים ואנשים המסוגלים לבצע עבודת ניקיון במקומות גבוהים.

 

 1. בררו האם החברה משתמשת בחומרי ניקיון ייעודיים - ידידותיים לסביבה! -  לסוגי חומרים שונים, וכי החומרים נושאי תו תקן איכות ובטיחות.

 

 1. ודאו כי החברה מתחייבת ללוח זמנים סביר.

 

 1. אם אתם שוכרים חברה לניקיון משרד שיש בו חומרים סודיים וחסויים, רצוי לכלול בחוזה סעיף שבו מתחייבת החברה המספקת את שירות הניקיון לשמור על סודיות.

 

 1. אם יש לכם מוסד או עסק גדול (פיזית) ודאו כי החברה יכולה לספק כוח אדם מספיק לניקיון יסודי.

 

 1. ודאו כי החברה מנוסה ומיומנת בניקוי שטיחים, ריפודים, וכי היא מבצעת גם פוליש וליטוש רצפות.

 

 1. בדקו היטב את נושא הביטוח - האם החברה מבטחת את עובדיה? האם החברה מתחייבת לתשלום על נזק שעלול להיגרם לרכוש בבית או במשרד שבו היא תבצע עבודת ניקיון?

 

 1. רצוי לשכור שירותים מחברה גמישה, שיכולה להתאים את שעות עבודתה לשעות הנוחות לכם.

 

 1.  אין טוב ממראה עיניים: בקשו לראות את עובדי החברה בעבודתם על מנת להתרשם מאופן הביצוע שלהם.

 

 1. ודאו כי במידה שהעובדים המתוכננים לא יכולים להגיע- תעמיד לרשותכם החברה עובדים אחרים וכי בכל מקרה אי יכולת של מי מהעובדים להגיע ביום נקוב לעבודה לא תהווה סיבה לדחיית החברה את מועד הניקיון בביתכם או במשרדכם.

 

 1. רצוי לכלול בחוזה סעיף המאפשר לכם לסיים אותו בתוך זמן שיוסכם עליו אם מכל סיבה שהיא לא תהיו שבעי רצון משירותיה המקצועיים או מהתנהגות העובדים.

 

סוף מעשה- בבדיקה תחילה

 

חשוב לציין, כי גם אם תנקטו זהירות רבה בבחירת החברה ותבצעו אותה לאחר סקר שוק מקיף וממצה תוך בחינת כל השיקולים והמרכיבים הרלוונטיים לבחירה, לעולם אתם עשויים להיות מופתעים- לכאן או לכאן.

על מנת להיות בטוחים כי מיציתם את כל מה שהיה נכון וראוי להיעשות לפני הבחירה וכתנאי לה, רשמו לעצמכם טבלה של הדברים החשובים לכם ביותר כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון וציינו על איזה מהם חברה המועמדת להגיש לכם שירות עונה עליהם. החברה שתקבל את הציון הגבוה ביותר על פי הטבלה היא זו שהבחירה בה תהיה הבחירה הטבעית שלכם.