מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

קצת על שירותי ניקיון

קצת על שירותי ניקיון

אנו בחברת אור ניקיון מעניקים ללקוחותינו ניקיון קבוע
של מבני ציבור ומשרדים או ניקיון מקצועי וחד פעמי,
תוך הקפדה על זמינות, איכות, מחירים הוגנים ואחריות מלאה לתוצאות המבריקות.

 

ניקיון משרדים בצורה המקצועית ביותר


סביבת חיים נקייה בבית וגם במשרד היא חשובה ביותר, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה פסיכולוגית.
ניקיון משרדים ושמירה קפדנית על היגיינה מונעת העברת זיהומים ווירוסים וגם משפיעה לטובה על המוטיבציה של העובדים.
בהתאם לכך, צריך ניקיון משרד להתבצע בצורה מקצועית וקפדנית, ורק על ידי חברה מנוסה המתמחה
בתחום כדוגמת חברת אור ניקיון. 
 

העובדים שלנו

 

עובדי חברת אור ניקיון הם בעלי ניסיון והכשרה מקיפה בניקיון מוסדות ציבור, ניקיון משרדים, ניקיון מרכזי קניות, ניקיון מוסדות ובתי ספר או כל מתחם ציבורי אחר. כל ניקיון משרד מתבצע בהתאם לתנאי השטח וכולל עבודה שיטתית ויסודית, כאשר התוצאות "מדברות בעד עצמן". חברת אור ניקיון מציעה מגוון שירותים בענף ניקיון משרדים, כדוגמת: טאטוא של המרצפות ושטיפתן; שאיבת אבק מהשטיחים באמצעות שואב אבק מקצועי ורב עוצמה; פינוי האשפה; החלפת שקיות האשפה הישנות בחדשות; טאטוא של משטחי פרקט; ניגוב משטחי פרקט; ניקיון יסודי של המטבח, כולל: הדחת כלים, ניקיון המקרר, ניקיון המיקרוגל וניקיון הטוסטר; ניגוב האבק מהמדפים, השולחנות, החלונות, המחשבים או כל מקום נדרש אחר; ניקיון יסודי של חדר השירותים, כולל: ניקיון האסלות, ניקיון כיורים, מילוי מכלי סבון ומילוי מתקני מגבות נייר או נייר טואלט וניקיון יסודי של חלונות המשרד. בנוסף לכך, מספקת חברת אור ניקיון מגוון שירותי ניקיון ואחזקה מקצועיים; פוליש ווקס לכל סוגי המרצפות, ניקיון יסודי לאחר שיפוצים או שרפה, חידוש של רהיטים, ניקיון מקומות גבוהים בעזרת סנפלינג, סדור וארגון המשרד, ניקיון של משטחי קרמיקה, גרניט ופורצלן וביצוע עבודות ניקיון מקצועיות אחרות בהתאם לדרישה.

 

קצת על שירותי ניקיון

 

בישראל של המאה 21 מודעים כולם לחשיבותו של הניקיון, הן מבחינת ההיגיינה והאווירה והן מבחינה בריאותית. עם זאת, בעידן המודרני אנשים עסוקים יותר ולא תמיד מוצאים זמן כדי להקדיש באופן קבוע לניקיון יסודי. מעבר לכך, ניקיון מקצועי דורש ידע וניסיון שרובנו חסרים.
 
בדיוק לשם כך נועדו שירותי ניקיון המוצעים היום על ידי חברות ואנשי מקצוע המתמחים בתחום. כמו בכל תחום עיסוק אחר, היום ניתן למצוא שפע עצום של חברות המתמחות במתן שירותי ניקיון לבתים פרטיים ולעסקים. עם זאת, למרות ההיצע הרב בתחום, לא כל החברות מעניקות שירותים אמינים ומקצועיים מספיק. כמו כן, בעבר וגם היום במרבית הפעמים עדיין נהוג לשכור את שירותיהם של מנקה פרטית לצורך ניקוי הבית או אפילו העסק. במקרים אלה, פעמים רבות החסרונות עולים על היתרונות; איכות הניקיון איננה משביעת רצון, נהלי העבודה אינם ברורים ולרוב גם לא קיים ביטוח.
 
מסיבות אלה, מומלץ מאוד לפנות לחברת ניקיון מתאימה, כדוגמת חברת אור ניקיון. אמנם, מרבית חברות הניקיון מספקות עובדים לניקיון הבית הפרטי או העסק על בסיס קבוע, אך לא כולן הן אמינות ומקצועיות מספיק. כאשר בוחרים בחברת ניקיון, חשוב ביותר לתת את הדעת על מספר נושאים, כדוגמת: ניסיון בתחום, נהלי עבודה, אמינות, אדיבות, מתן שירותים לפי הצורך והתמחות גם בשירותים ייחודיים בתחומי הניקיון הנדרשים אחת לתקופה ארוכה. חברת אור ניקיון עומדת בכל אחד מקריטריונים אלה, וזו הסיבה שהיא מובילה בתחומה בשוק.