מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

רוצים לשמור על ניקיון המשרד

רוצים לשמור על ניקיון המשרד

מיני בר מים למשרד – כבר לא צריך לסחוב בקבוקים

 

 

מיני בר למשרד הוא פתרון מושלם עבור העובדים שלכם: במקום להסתבך עם קומקומים או עם בקבוקי מים במקרר, תוכלו לספק להם מים חמים, קרים או חמים מאוד (למי שמעדיף) בלחיצת כפתור אחת.

המיני בר המשרדי מהדור החדש הוא מכשיר קומפקטי אשר לא תופס הרבה מקום במטבחון ומתחבר ישירות לצנרת. ובאמצעות פילטרים מיוחדים המותקנים בו, המים יוצאים ממנו טעימים, מרווים ובריאים.

 

איך לבחור מיני בר משרדי?

 

מהי שיטת הסינון – שיטת הסינון משתנה ממכשיר למכשיר, ויש גם מכשירי מיני בר למשרד עם מספר פילטרים שונים. לדוגמה, יש מסננים שמסננים לא רק אבנית, חלודה וגופים זרים מן המים, אלא גם ריחות לא נעימים וטעמי לוואי. כמובן שלרמת הסינון של המכשיר יש השפעה ישירה על מחירו ולכן יתכנו הבדלים משמעותיים במחיר לפי סוג הפילטר. בנוסף, חשוב לוודא שלמכשיר עצמו יש תו תקן ישראלי המאושר על ידי מכון התקנים הישראלי כמו למשל תו תקן 1505.

 

חלפים, תיקונים וכו' – האם במסגרת העלות הכוללת של המיני בר המשרדי נכללת גם התקנת חלפים, תיקונים או החלפת פילטרים? בחלק גדול מהחברות יש מסלול הכול כלול שעלותו כמה אלפי שקלים לשנה והוא מספק לכם גם תיקון של המכשיר במידה ויש בו תקלה. אלו אמנם לכאורה המסלולים היקרים ביותר, אבל הם נותנים לכם שקט נפשי, במיוחד כשאתם לא מעוניינים שהמכשיר ישבוק חיים ללא מענה מהיר.

 

כמו כן, נסו לברר כמה שיותר מידע מקדים על החברה שמשווקת את המיני בר כדי לקבל מושג על מערך התמיכה הכולל שלה: מה הגודל שלה, כמה לקוחות יש לה, האם היא מספקת שירותים גם למוסדות ולקוחות עסקיים גדולים, או רק ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים.

 

ניקיון – כפי שאתם רוצים לשמור על ניקיון המשרד, כך עליכם לשמור גם על ניקיון המיני בר למשרד על מנת שלא יצטברו על פני השטח שלו תרביות חיידקים או עובש. אם ניתן למצוא את ספר ההוראות של המכשיר באתר החברה, שימו לב עד כמה קל לנקות אותו והאם תהליך הניקוי דורש פירוק או הזזה של חלקים נעים כלשהם.

 

אילו תכונות באמת נדרשות לכם? האם כל התכונות של המכשיר באמת חשובות לכם באותה מידה? לדוגמה, צג חיווי דיגיטאלי וכיוון מדויק של טמפרטורת המים הן ללא ספק תוספת נחמדות, אבל הן לא נדרשות עבור פעולה שוטפת של המיני בר. לכן, לא תמיד יש טעם בקניית דגם יקר אם הוא אינו קומפקטי ונוח יותר במידה רבה מאשר מודל יקר פחות.