מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

שירותי הניקיון שלנו

שירותי הניקיון שלנו

שירותי ניקיון בתים לאחר בניה, שיפוץ או צביעה


הגיע היום והגיעה השעה  וסוף סוף נכנסים לדירה  החדשה. אך הבית שחלמנו עליו  מלא באבק, מלט, צבעים, ועוד מיני לכלוכים אחרים.  אל דאגה! באור ניקיון  ננקה עבורכם  

הכל: תריסים, חלונות, אמבטיות, אסלות, כיורים, אריחים, קרמיקה, גרניט, פורצלן ופנלים.  נקרצף את הרצפה  עם מכונה, ונמרח פוליש  וקס המעניק לרצפה שכבה נוצצת ונקייה, עד שנגיע לטוב ביותר ונחזיר את הבית לקדמותו.
כדי שתהיו בטוחים, תקבלו הדברה בחינם. 

 

שירותי נקיון פרקטים


ברצפת פרקטים הברק יכול להיעלם. יש לשמור  עליו ולטפח אותו.  כראוי בנקיון, נדאג לבצע ניקוי יבש ואפקטיבי לפרקט ( אסור לשטוף פרקט, המים עלולים לחדור אל תוך העץ ולהרוס אותו. מטלית לחה היא פיתרון יעיל שאינו מזיק למשטח),  נחזיר את המראה המבריק של הפרקט, ונעניק לו עמידות גבוה יותר.


שירותי ניקיון שטיחים וריפודים


גם אם שאבתם היטב את השטיחים והספות, הם עדיין לא נקיים באמת. מממשיכים להסתתר בהם גרגירי אבק, פירורי אוכל, קרדיות אבק הבית (העלולות לגרום לאלרגיות) ועוד.  אנו באור ניקיון מבצעים ניקיון עמוק של כל סוגי השטיחים והריפודים בשיטות מתקדמות ובחומרים איכותיים. 

 

שירותי ניקיון לחדרי מדרגות


ניקיון חדרי מדרגות הוא לא רק נעים, אלא גם הכרחי.  אנו באור ניקיון מתמחים בחידוש חדרי מדרגות עם מיטב המכשירים והציוד.  אנו מבצעים ניקיון  חדרי מדרגות, מעקות, חדרי אשפה, ויטרינות, חלונות, מעלית ולובי כניסה. 
 

פוליש ווקס והברקה קריסטלית


טיפול לרצפה  היוצר אפקט מבריק ונקי, ושומר על המרצפות מפני שחיקה.
קיים מגוון רחב של סוגי פוליש,  ולנו בנקיון ניסיון ומומחיות  בחידוש והברקת מרצפות. 

 

ליטוש אבן וחידוש מרצפות


הרצפה פגומה,  יש כתמים  ואתם רוצים מראה חלק ואחיד?  אנו באור ניקיון מומחים בכל סוגי הליטוש. לחידוש משטחים הקלק בטופס לקבלת הצעת מחיר. 

 

חוזה כתוב 


בשום פנים אופן אל תסגרו עסקה בעל פה דרך הטלפון, אם אתם רוצים עבודה מקצועית. דרשו  הצעת מחיר  כתובה בה יפורט מה סוג העבודה, אילו חומרים כלולים, משך זמן העבודה (זמן סביר) ועלות כוללת.