מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

שירותי ניקוי משרדים

שירותי ניקוי משרדים

בעל עסק! מעוניין בשירותי ניקוי משרדים מקצועיים?

כשאתה מחפש שירותי ניקיון משרדים אתה מחפש למעשה חברה מקצועית עליה תוכל לסמוך ולהפקיד בידיה את אחד הפרמטרים החשובים ביותר במשרד, הניקיון והמראה הכללי שלו. חברת שירותי ניקיון משרדים הינה, חברה שתפקידה לשמור על ניקיון המשרד ובכך לאפשר לעובדים ולך לתפקד ללא הפרעות וטרדות ובנוסף לשמור על מראה של חברה מסודרת ואסתטית מול לקוחות חדשים וקיימים.

חומרי ניקוי למשרד

אם נודה על האמת נאמר שגם אנחנו כאשר אנו נכנסים למשרד אנו ללא ספק בוחנים את המראה החיצוני שלו, מראה חיצוני של משרד מביע הרבה מאוד פעמים את הסדר והארגון שבמשרד בצורה לא מילולית. חברה שהמשרד שלה לא מסודר ולא נקי, שהשירותים שלה לא נקי או המטבחון, מציגה למעשה חוסר אכפתיות של העובדים וחוסר מקצועיות. כניסה למשרד נקי לעומת זאת משרה אווירה של ביטחון על הבאים ומאפשרת להם ליהנות מרמת שירות גבוהה במיוחד.

 

מדוע לבחור באור ניקיון עבור ניקוי משרדים?


חברתנו הינה חברה בע"מ, הקיימת מעל ל10 שנים בתחום ניקוי משרדים בניסיון והידע שצברנו בעשור האחרון, קשה מאוד להתחרות. בזכות השנים למדו ושדרגנו בצורה משמעותית מאוד את חווית השירות של הלקוחות, מקצועיות וההון האנושי ועוד...
באור ניקיון תמצאו צוות מקצועי ומסור והכי חשוב קבוע. כל משרד מקבל עובד קבוע אותו הוא יכול להדריך בפעם הראשונה, ולהכיר לו את הצרכים השונים של המשרד. העובד לומד בצורה מקצועית את הצרכים שלכם וקביעותו משפרת בצורה משמעותית את ההבנה והשירות שבינינו כספקי שירותי ניקיון לבין המשרד.


המחירים של שירותי הפוליש הינם המשתלמים ביותר, בתמורה לשירות המקצועי והמסור אתם זוכים למחירים הוגנים, כאשר לכל משרד ומשרד נתפרת חבילת ניקיון מיוחדת בעבורו על מנת לשמור על יחס הגיוני ויעיל בין כמות העובדים והאנשים הפעילים בכל יום במשרד לבין אספקת שירותי הניקיון ואופניהם השונים.
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!