מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

הכנה לקראת ניקוי מרצפות ישנות

הכנה לקראת ניקוי מרצפות ישנות

לאורך השנים ומבלי שנהיה מודעים לכך, אנחנו עשויים להסב נזק למרצפות שלנו. קפה שנשפך ולא נוקה מיד, רוטב הפסטה שטפטף או נוזלים שהספיקו להתייבש לפני שזיהינו אותם – כל אלה מכתימים את הרצפות ופוגעים באיכותן. נזקים אלה, לצד גורמים נוספים כמו שחיקה ובלאי טבעי, הם שגורמים לאריחים להיראות הרבה פחות נקיים ובעיקר – הרבה פחות מרשימים. הנה כמה טיפים להתמודדות עם הבעיה הנפוצה הזו.

חומרי ניקוי איכותיים

 

לפני הכל, הצטיידו בחומרי ניקוי איכותיים. נוזל ניקוי לרצפות וממיסים אורגניים יעזרו לכם לתת מענה ראשוני לשלל הכתמים וזוהי דרך מצוינת לניקוי מרצפות ישנות. אל תשתמשו בכלים החזקים ביותר עם הופעת הביעה, אלא בדיוק להיפך. נסו את הפתרונות הפשוטים ורק אם הם לא עוזרים לכם העלו את הרמה ושלפו את החומצות או את החומרים החזקים האחרים. אם אתם מנסים חומר מסוים לראשונה כדאי שתבחנו אותו קודם בפינה נסתרת כך שאם הוא ישאיר אחריו כתם או נזק כלשהו, תדעו לוותר עליו או לבצע התאמות מבלי לפגוע במראה החלל כולו.

 

ניקוי מקצועי

 

אם ניסיתם לנקות את המרצפות בעצמכם וגיליתם שהנזק הזה קצת גדול עליכם, חברה מקצועית תוכל לעזור לכם. בדקו המלצות, התייעצו עם חברים וערכו סקר משלכם באינטרנט, ורק לאחר מכן קבלו החלטה איזו חברת ניקיון תוכל להציע לכם ניקיון מרצפות ישנות ברמה גבוהה באמת. אריחים שונים יחייבו טיפולים שונים, ובין אם תבחרו בפוליש וקס או בשיטה אחרת, איכות ואמינות הם שני משתנים שישפיעו על התוצאה הסופית ועל שביעות הרצון שלכם.

 

שמירה על הרצפות בשגרה

 

אין ספק שהדרך הכי טובה לשמור על רצפות נקיות היא להימנע מהכתמתן מלכתחילה.  במקרים רבים תוכלו למנוע הכתמה של הרצפות בקלות על ידי פריסת עיתונים לפני צביעת  הבית או קביעת מתחם סגור ונפרד לחיית  המחמד החדשה שעשויה ללכלך את הבית ולהשאיר אחריה כתמים. מאחר וישנם מצבים מהם תתקשו להימנע (שהרי קשה לנבא האם ומתי תיפול מידכם ספל הקפה) אפשר לדאוג לציפוי הרצפות בשכבת וקס שתגן עליהן. שכבה כזו תגן על הרצפות גם מפני שריטות, נקודה משמעותית מאוד בבתים פרטיים ובמשרדים שבהם רהיטים עשויים לעבור ממקום למקום לצורך ניקיון שוטף או פשוט משום  שאתם  רוצים לרענן קצת את מראה הבית ולשנות את סדר הרהיטים בו. אם תשמרו על הרצפות שלכם באופן קבוע ותשלבו גם טיפול מקצועי מפעם לפעם, אין ספק שהרצפות שלכם ייראו תמיד רעננות ונקיות.