מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

מצא עוזרת למשק בית במחיר מוזל

מחפשים עוזרת בית שתסייע לכם לשמור על ביתכם נקי באופן שוטף? שירותי משק בית מקצועיים על ידי צוות מיומן ומסור ניתן מידי חודש ללקוחות רבים בכל חלקי הארץ הנהנים מהשירות המקצועי של משק בית המסופק על ידי אור ניקיון. חברתנו הינה חברה מקצועית בתחום שירותי הניקיון ומשק הבית, אנו מספקים שירות זה למעלה מעשור, עם מוניטין יוקרתי כחברה אמינה ומיומנת בעלת מחירים הוגנים ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

למה להזמין משק בית מחברתנו?

✔ מחירים מסובסדים ומוזלים
✔ עבודה בפריסה ארצית - ראה את כל הערים כאן
✔ שירות איכותי כולל פיקוח.
✔ אור ניקיון בעלת ניסיון וידע - קרא בעמוד הבית עוד

שירותי משק בית

לקוחותינו נהנים מאחזקה כללית של הבית על ידי ניקוי וארגון הבית, על פי ההסכם שנקבע עם החברה, כאשר לכל לקוח ולקוח נתפרת באופן אישי חבילת ניקיון ייחודית בהתאם לצרכים שלו ולגודל התקציב. אנו עוסקים בכל התחומים הקשורים למשק בית, וכל סוגי הניקיונות. לקוחותינו נהנים בנוסף מהאפשרות להרחיב את שירותי משק הבית הרגילים והקבועים בשירותי ניקוי שטיחים וריפודים במידת הצורך, גינון, אחזקה כללית ועוד.

חברת אור ניקיון למשק הבית ולא להתפשר על מנקה עצמאית?

כולנו מכירים את הקושי במציאת עובדת מסורה למשק בית, בתחום בו חשוב מאוד שיהיה על מי לסמוך קשה מאוד להכניס מישהו זר הביתה ולתת לו לבלות בחדרי השינה לבד ללא השגחה, מצד שני לא הבאתם את עוזרת במשק בית על מנת להשגיח עליה כל הזמן אלא בכדי להתפנות לעיסוקים אחרים.  בעיה נוספת היא זמינות, ברגע שאותה עוזרת משק בית יוצאת לחופש או אינה זמינה בגלל מחלה או אירוע משפחתי כלשהו אתם לא תוכלו סביר להניח למצוא מישהי שתחליף אותה בין רגע, והבית ימשיך לסבול מחוסר ניקיון וסדר עד שהיא תגיע או שתאלצו לעצור ממלאכתכם ועיסוקכם ותעסקו בניקיון בעצמכם. 
עוזרת משק בית חרוצה
אור ניקיון מציעה לכם להתקדם לעולם משק בית מסודר ומאורגן, להעביר לנו את ניהול הבית שלכם, וליהנות מחבילה מקצועית ומסודרת של ארגון וניקיון שוטף ללא כל תקלה או בעיה כלשהי.לאורך כל הדרך תמיד תוכלו לפנות אלינו לכל בקשה או שאלה, צוות השירות שלנו ישמח לעשות הכל במהירות האפשרית על מנת לתת מענה לבקשתכם או שאלתכם.לייעוץ, פרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו עכשיו, ונשמח לעמוד לשירותכם!