מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

ניקוי ויטרינות וחלונות

בעל עסק? בעל דירה פרטית?

 

מעוניין לשמור על מראה מצוחצח של המקום אך מתקשה בניקוי חלונות וויטרינות? מעוניין שצוות מקצועי ומיומן ידאג לשמור על מראה החלונות והוויטרינות שלך באופן שוטף, מבלי שתצטרך להגיע למצב בו החלונות מלוכלכים מידי או למצב בו כבר לא מכבד בו לא רואים כבר מה יש בוויטרינות בגלל סימני שומן של ידיים או כל לכלוך אחר או אבק?

 

אפשר אחרת!

 

חברת אור ניקיון בע"מ מציעה שירותי ניקוי חלונות וויטרינות ברמה המקצועית ביותר, על ידי צוות מנוסה ומיומן, באופן חד פעמי או על בסיס שוטף.
במדינה צפופה כמו ישראל עם זיהום אוויר רב כל כך (בעיקר בגוש דן ובאזור חיפה), חלונות הבית והמשרד נוטים להתלכלך בקלות ובמהירות רבה מידי, במידה ולא עומדים עם היד על הדופק ומקפידים על מראה החלונות, נתרגל מהר מאוד לחיים בצל החלון המאובק. 

 

השירות המתקדם שלנו בחברת אור ניקיון מציע לכם פתרון חכם ומקצועי לשמירה על החלונות והוויטרינות שלכם בבית ובמשרד נקיות לאורך זמן, שירות ניקוי חלונות וויטרינות רציף וקבוע, על פי חבילת הניקיון שתקבע לכם בהצעת המחיר המפורטת עבור שירותי הניקיון שלנו.
רוב לקוחותינו בתחום ניקוי חלונות וויטרינות נמנים גם בין לקוחותינו בשירותי ניקיון משרדים או משק בית. כך שלמעשה ניתן לקבל את השירות הזה, בנפרד או כחלק מחבילה כוללת.

 

מדוע אור ניקיון?

 

חברת אור ניקיון מספקת שירותי ניקיון בסטנדרט גבוה במיוחד על ידי צוות מקצועי מיומן ובעל ניסיון רב. את הצוותים שלנו מנהלים מפקחים מוכשרים ואחראיים שנועדו ללוות אתכם בכל הקשור לאינטראקציה שלכם עם העובדים בשטח, שידאגו לעשות את עבודת המעקב הן אחרי הניקיון והן אחרי אופי 
ורמת השירות של העובדים בשטח.

ניקוי חלונות גבוהים

ניתן לתאם עמנו את אספקת השירות עבור תחום שירותי ניקוי חלונות וויטרינות לשעה שנוח לכם, לפני תחילת העבודה, אחרי שעות העבודה ואף תוך כדי העבודה(כל עוד זה נוח לכם).

לפרטים נוספים והצעות מחיר עבור שירותי ניקוי חלונות וויטרינות התקשרו אלינו, ומיד נשמח לעמוד לשירותכם, לתאם פגישה במקום בו דרוש השירות ולהגיש לכם את הצעת המחיר.