מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

ניקוי ספות ושטיחים

יש לכם שטיחים וריפודים הזקוקים לניקיון ייסודי ומקצועי?

 

הספות והשטיחים שלכם גורמים לכם לרצות להחליף אותם בגלל המראה האסתטי שלהם? אין טעם לרוץ ולרכוש ספות חדשות או שטיחים חדשים! 

אור ניקיון מציגה : שירותי ניקוי שטיחים וריפודים ברמה הגבוהה ביותר, לא תאמינו עד כמה השטיח והספה שלכם תראה חדשה ממש כמו ביום שרכשתם אותה, הסרת כתמים, שחזור הצבע של השטיח והספה, החזרת הברק ועוד...

 

מדוע להזמין שירותי ניקוי שטיחים וריפודים?

 

לא פשוט למצוא ספה או שטיח שתואמים לרצונות שלכם בדיוק, הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הגדלים וסוגי הבד. בנוסף עלותם של שטיחים איכותיים וריפודים או ספות הינם יקרים ביותר, לכן גם אם היינו מוצאים את המוצר המתאים לנו ביותר, העלות הגבוהה מקשה מאוד על ההחלפה שלהם, כמובן שיש להוסיף לעלות שלהם את עלות ההובלה וההרכבה במידת הצורך. 
לכן, אם יש לכם שטיח או ריפודים כלשהם שאתם אוהבים ומרוצים מהם אך אתם לא מרוצים ממה שקרה להם ברבות הימים, הכתמים הדהייה, בואו לחדש אותם, ניקוי ריפודים ושטיחים מקצועי יוכל לחדש לכם את כל הריפוד של הספות, להבריק את השטיח ולהסיר מהם את כל הכתמים והסימנים המורידים מערכם ויופיים.

 

מדוע להזמין את שירותי ניקוי שטיחים וריפודים דווקא מאור ניקיון?

 

כשאתם מפקידים את החפצים שלכם ביד זר, בוודאי כאשר מדובר בפריטים בעלי ערך רב כמו שטיחים וריפודים, עליכם לדעת כי לנותן השירות יש אכן את הציוד, הידע והמיומנות על מנת לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר. שירות שאינו מקצועי לא רק שלא יתרום לניקיון השטיח או הריפוד, ניקיון של שטיח וריפוד בצורה רשלנית על ידי מי שאינו מומחה עלולה להרוס את הפריט, לשרוף חלקים ממנו, ליצור כתמים גדולים או לגרום לדהייה של הצבע או התפוררות.

 

בחירה באור ניקיון מבטיחה לכם שקט נפשי, אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם בחברה מקצועית עם למעלה מעשר שנות וותק, בעלת צוות מקצועי מסור ומיומן מהמעלה הראשונה, המספק שירותי ניקיון לשטיחים וריפודים לאלפי לקוחות מידי שנה.

פנו אלינו עוד היום, ונשמח לעמוד לשירותכם!