מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

שירותי ניקיון למשרדים לאחר שיפוץ

פורטל "אור ניקיון" אשר מעניק פתרונות ניקיון לבעלי משרדים ועסקים רבים בכל אזורי הארץ מספק גם בין היתר שירותי ניקיון למשרד לאחר שיפוץ, בדקו למה כדאי לכם לעשות זאת עמנו!

אז למה "אור ניקיון"?

✔ צוות מקצועי ובעל ניסיון.
✔ מחירים הוגנים ומשתלמים.
✔ פועלים בכל אזורי הארץ!
✔ פתרונות לוגיסטיקה מתקדמים.

רגע אחרי שיפוץ המשרד שלכם

ניקיון משרד לאחר שיפוץ הוא סוג מיוחד של ניקיון הדורש ידע ומומחיות רבה ובעיקר ניסיון בתחום. שיפוצים במשרד כרוכים בפסולת בניין הזקוקה לטיפול מקצועי. קודם כל פינוי הפסולת מצריך ציוד מיוחד לפינוי שאריות הבטון והרובה כולל צבע שנדבק לקירות ולרצפה. הלכלוך לאחר שיפוץ הוא מסיבי ונדבק בעקשנות לקירות, לרצפות ולרהיטים. כחלק מהעבודה נדרש לעשות פוליש לרצפה לשם כך אתם בוודאי צריכים חברה מקצועית. אור ניקיון היא חברה בעלת וותק ומומחיות בתחום עם המלצות חמות מלקוחות מרוצים. אנחנו עובדים בפריסה ארצית ויש לנו אנשי מקצוע מומחים לעניין היכולים לעזור לכם בכל מקום בו אתם נמצאים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא טופס צור קשר באתר ואנחנו כבר נדאג לשלוח לכם שלוש הצעות מחיר אטרקטיביות מתוכם תבחרו את זאת המתאימה עבורכם ביותר.

ניתן לבצע גם פוליש לאחר השיפוץ

ניקיון משרד לאחר שיפוץ כולל גם פוליש הנדרש בשביל להחזיר את המרצפות למצבם המקורי. עבודת הפוליש נעשית על ידי חברה מקצועית. קודם כל ישנם סוגים שונים המותאמים לסוג המרצפות. דבר שני לשם עבודת הפוליש יש להשתמש בציוד מתאים הכולל מכונה מקצועית לקרצוף וחומרים מתאימים לניקיון בהתאם לסוג המרצפת. עבודה לא מקצועית יכולה לגרום נזק רב ולהרוס את המרקם המקורי של המרצפות. אם אתם נדרשים לניקיון משרדים לאחר שיפוצים עליכם לבחור אנשי מקצוע מוסמכים לתחום שעליהם תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. אצלנו תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום כל זאת במחירים מוזלים מותאמים לגודל בית העסק.

פינו הפסולת לאתרים מורשים

עניין מרכזי נוסף הוא הפינוי של הפסולת לאתרים המורשים לכך במסגרת החוק. רק חברת ניקיון מוסמכת בעלת רזומה בתחום מתאימה לביצוע העבודה. פסולת בניין יש להשליך במקומות מסוימים וכל מי שפועל אחרת פוגע בעצם בכולנו. מעבר לאיכות הסביבה זריקת פסולת שלא במקומה היא פעולה עבריינית ולכן אתם צריכים לדעת שיש לכם על מי לסמוך. אור ניקיון עובדת אך ורק עם חברות המתחייבות לטפל בכל שאריות הבנייה בצורה תקנית בהתאם למקובל ולראוי במסגרת החוק.

 
ניקיון לאחר שיפוץ משרד