מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

שירותי פוליש וניקיון לביתך בזול

חברתנו אור ניקיון מציעה מספר רב של שירותים בתחום הפוליש והניקיון ברמה שמתחרה בכל שאר החברות! אנו פועלים בתחום מזה שנים, ולכן אנחנו מאמינים שאנו יכולים להציע לכם את שירותי הניקיון והפוליש הטובים ביותר, ברמה הטובה ביותר ובמחיר הטוב ביותר! להלן השירותים אשר אנחנו מציעים בתחום הפוליש והניקיון.

להלן המחירים של פוליש:

+ מחיר פוליש קריסטל למ"ר הנו: 21 ש"ח.
+ מחיר קרצוף רצפות בלבד למ"ר : 17 ש"ח.
+ מחיר פוליש ווקס למ"ר: 24 ש"ח
למחירים נוספים הכנסו למחירון שלנו

פוליש לרצפה

פוליש וליטוש מרצפות בשיטות מיוחדת של אור ניקיון:

חברת אור ניקיון בע"מ מציעה מספר רב של שירותי פוליש וליטוש מרצפות, מהבסיסים ביותר ועד למתקדמים ביותר הכוללים גם ניקיון על ידי לחץ קיטור. אנו מתגאים במיוחד בשירות הפוליש קריסטל ופוליש ווקס אשר בעזרת טיפולים אלה לריצפה תוכלו להגיע לתוצאות שלא חלמתם.

פוליש קריסטל

מעניק לרצפה את המראה הרטוב והמרשים ביותר. פוליש קריסטל מאט את תהליך השחיקה של המרצפות ובכך שומר על המרצפות ובנוסף לא נשארים סימנים של שריטוטת וסימנים של גרירת חפצים על הריצפה. אנו ממליצים לבצע פוליש קריסטל בשיש ובמרצפות שעברו ליטוש יהלום.

פוליש ווקס

פוליש ווקס מעניק לרצפות שיכבת של הגנה נוצצת אשר נותנת אפקט הברקה (השתקפות), ציפוי הריצפה בפוליש ווקס מאט את תהליך הספיגה של המרצפות, ובכך שומר על המרצפות לאורך שנים - אנו ממליצים לבצע פוליש ווקס אחת לשנה על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר! נוסף לעבודות הניקיון השוטפות קיים בחברה צוות משימה מיוחד לעבודות ניקיון קשות הדורשות רמת מיומנות גבוה.

דוגמאות לעבודות אלו:

ניקיון חד פעמי של משרדים. ניקוי לאחר בניה/ שיפוץ. קרצוף, חפיפה וניקוי שטיחים בשיטה רטובה ויבשה. טיפול יסודי במשטחי PVC. כל סוגי פוליש וקס, קריסטל על ידי מומחים. ניקיון חלונות פנימי וחיצוני. ניקיון חניונים. שירותי הדברה. ניקוי בלחץ מים. טיפול בפרקטים.