מחפש חברת ניקיון משרדים מקצועית? השאר פרטיך ומיד נשוב אליך!

שירות פוליש וקס

אם יש לכם דירה עם ריצוף מהסוגים העמידים והחזקים כמו טרצו או ויניל, יש דרך פשוטה וקלה להפוך כל ריצוף משעמם ועתיק לריצוף מרהיב ההופך לחלק מהנוף של החדר מבלי להשקיע הון עתק על החלפת הריצוף. הדרך המקצועית ביותר להפוך כל ריצפה ישנה לרצפה מרהיבה היא פוליש וקס.

פוליש וקס לרצפה

פוליש וקס לקוחה מין המילה שעווה באנגלית, וזאת מכיוון ששיטת פוליש וקס מבוססת על כיסוי הרצפה עם שכבה אחידה של שעווה מיוחדת המקנה מראה מרהיב, ברק וחדשנות למרצפות הישנות.

פוליש וקס לא ניתן לעשות על קרמיקה או גרניט פורצלן, לכן פריבילגיה זאת שמורה דווקא לאלו שיש להם את סוג המרצפות הישן יותר, בדרך כלל במבנים שאינם חדשים. 

 

פוליש וקס – זהירות מחיקויים

 

כשאתם בוחרים חברת פוליש  חשוב מאוד שתבחרו חברה אמינה שתספק לכם שירותי פוליש וניקיון באמצעות החומרים הטובים ביותר. מכיוון שפוליש וקס היא המצאה לא חדשה, חברות רבות בעולם הספיקו לייצר סוגים רבים של חיקויים למוצר האמיתי. בחירה במוצר המקורי, מוצר המקורי המיוצר בספרד הינו מוצר איכותי ביותר שאורך החיים שלו הינו רב, הרבה יותר מהחיקויים שלו, בנוסף לזה, פוליש וקס עלול לגרום לרצפה חלקה, לעיתים יותר מידי חלקה עד כדי סכנה אמיתית של החלקה עם כל תנועה חדה במקצת ( כתוצאה ממריחת השוועה על הרצפה), שימוש בחומר המקורי והאיכותי מבטיח לכם בטיחות מקסימאלית וביטול תופעת הלוואי האפשרית של ריצפה חלקה מידי. 

 

מדוע לא להתפשר על חברת פוליש וקס?

 

כשאתם מחפשים שירותי פוליש וקס מקצועיים, אתם חייבים להיות בטוחים כי החברה שתעשה את הפוליש היא אכן חברה מקצועית ומיומנת בתחומה, חוסר ידע ומיומנות במריחת הווקס והפוליש עלול לגרום לתופעת ההחלקה כמו שציינו קודם לכן, וכן למסמוס מהיר ביותר של החומר או ביצוע פוליש באופן לא משמעותי שלא יקנה לרצפה את המראה הרצוי, ובכך יבזבז את ההשקעה שלכם לריק.
חברת אור ניקיון בע"מ, הינה חברה מקצועית המספקת שירותי אחזקה וניקיון מקצועי, ומספקת שירותי פוליש וקס כשירות יחידי או כחלק מחבילת ניקיון ואחזקה כולל.